Zapraszamy do sklepu z pamiątkami SLJEDZIK.

Znajduje się on w Białymstoku, w bezpośredniej bliskości Pałacu Branickich i parkingu dla autokarów. Sklepik umiejscowiony jest w przyziemiu, musisz pokonać kilkanaście schodków w dół, aby nas odwiedzić. Wejście od strony Placu Jana Pawła II, tuż obok hotelu Aristo. Adres: Kilińskiego 13 lok. 2.

Sklepik oferuje pamiątki z Białegostoku i województwa podlaskiego. Oprócz „typowych pamiątek”, czyli widokówek, magnesów, kubków, koszulek itp. proponujemy także zioła i przyprawy, miody, naturalne kosmetyki, ręcznie szyte zabawki, biżuterię, obrazy i grafiki – wszystko to od lokalnych producentów i twórców.
Jesteśmy także producentem własnej serii pamiątek, zarówno tych „typowych” – według własnych projektów, jak i wykonywanych ręcznie.

Dostarczamy pamiątki do hoteli, innych punktów sprzedaży, przygotowujemy zestawy upominkowe na imprezy, dla gości odwiedzających Białystok.

Chętnie rozszerzymy naszą ofertę na pamiątki z innych miejscowości. Masz sklepik z pamiątkami w Sokółce, Bielsku Podlaskim, Augustowie? Skontaktuj się z nami, chętnie przygotujemy coś dla Twojego miasta!

Nasze pamiątki znajdziesz także w naszym sklepie internetowym – tutaj 🙂